«Клієнтові потрібно надати універсальну систему поливу», – Вадим Бойко, директор компанії «ПрофПолив»

«Клієнтові потрібно надати універсальну систему поливу», – Вадим БОЙКО, директор компанії «ПрофПолив»

Проблема води та її раціонального використання стоїть на порядку денному в усьому світі. Крім цього, для успішного ведення підприємницької діяльності в таких галузях, як ягідництво або садівництво, необхідно обґрунтовувати використання кожної краплі і впроваджувати сучасні технології, здатні забезпечити не тільки виробництво конкурентоспроможних, екологічно безпечних плодів, а й швидку окупність витрат і високу продуктивність.

Компанія «ПрофПолив» сьогодні є одним з лідерів в галузі проектування та монтажу систем автоматичного поливу. Величезний професійний досвід і грамотна спеціалізація працівників створили підприємству репутацію надійного ділового партнера.

«ПрофПолив» надає своїм клієнтам найбільш повну лінійку зрошувального обладнання та рішень для поливу будь-яких культур і площ будь-якого масштабу. Директор компанії Вадим БОЙКО розповів, які унікальні технології в сфері зрошення використовує компанія і чому на високотехнологічних системах важливо не економити.

«Ми здійснюємо комплексний підхід до питання зрошення і організації цього процесу в цілому (від проектування, продажу та реалізації проекту« під ключ »), а також надаємо комплекс послуг по монтажу та сервісного обслуговування всього обладнання, – пояснює директор компанії Вадим Бойко.

– Нашими клієнтами є безліч фермерських господарств, агрохолдингів, керівників господарств і не тільки. Головна стратегія і акцент нашої компанії полягає в автоматизації поливу і точних систем фертигації, з контролем показників ЄС і pH, а також в віддаленому управлінні поливу через Інтернет з ПК або смартфона. В цілому це розумні інноваційні системи, що дозволяють абсолютно точно контролювати і моніторити всі процеси поливу ».

Крім цього, програмне забезпечення автоматизованих систем поливу дозволяє підключитися до метеостанції і синхронізувати всі процеси в один вузол у вигляді зручних графіків та таблиць. За допомогою спеціальних програм агроном або керівник господарства на екрані планшета або телефону може бачити всі процеси поливу, внесення добрив та інших необхідних процесів. Також автоматичні системи дозволяють контролювати і вести аналітику погоди і прогнозувати своєчасний полив рослин. На основі цієї аналітики можна вибудовувати грамотні технологічні карти саме для свого господарства, на своїй території, на своїх ґрунтах з урахуванням найменших чинників, які можуть вплинути на ріст і розвиток рослин.

Ціна виправдовує якість

«Ми працюємо з тим спектром товарів, на які можемо покластися, які відрізняються довговічністю і надійністю. Адже під час роботи ми беремо на себе велику відповідальність, відповідно, вся продукція повинна бути перевірена і відповідати вимогам. Для установки систем поливу віддаємо перевагу ізраїльським і європейським виробникам, що зарекомендували себе на ринку, – пояснює директор компанії.

– Ціновий діапазон оптимального рішення залежить найчастіше не тільки від вартості матеріалів, а й від розробки самого проекту, над яким працюють інженери. Ціна проекту буде залежати і від площі, від того, що буде рости на плантації, які показники потрібно враховувати власникам і агрономам, чи потрібні на території високотехнологічні установки або замовнику потрібен простий, але надійний полив».

Застава прибутку і успіху

Крапельне зрошення – необхідний елемент для правильного і грамотного вирощування врожаю. Навіть посадковий матеріал вже генетично виведений з урахуванням того, що у нього повинні бути певні норми поливу. «Також полив дає можливість фермеру забезпечити не тільки життєздатність свого саду або плантації, а й вплинути на якість врожаю, а в майбутньому – на доходи від нього. Адже на смачний, красивий і якісний фрукт або ягоду завжди буде попит, а значить – і ціна, і високі продажі, – говорить Вадим Бойко.

– Крім цього, високоточні автоматизовані системи поливу дозволяють контролювати кожну краплю і окупаються досить швидко. Доведено, що в порівняння з ручними системами поливу автоматика дозволяє економити до 20-25{b6e06176c12b3ec0980ae44340986d4d88afcdecd0fdf60a259651cfd639a56c} систем харчування і захисту рослин, а також до 30{b6e06176c12b3ec0980ae44340986d4d88afcdecd0fdf60a259651cfd639a56c} води», – резюмує фахівець.


«Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» №3-4 листопад-грудень 2018